Skip to content

Administratie hoofdzetel

De administratieve hoofdzetel van Scholengroep 5 bevindt zich in Putte, Mechelbaan 561, 2580 Putte, tel: 015/50 41 50, fax: 015/ 52 50 42, e-mail: sgr5@sgr5.be

De algemeen directeur en de coördinerende directeurs voor het basisonderwijs en het secundair onderwijs alsook diverse administratieve medewerkers en onderhoudsmensen zijn hier gehuisvest.

Administratie: wie doet wat?

NaamFunctieTelefoonnr.E-mailadres
Geert Van Hoof Algemeen directeur 015 50 41 52 sgr5@sgr5.be
Michèle Vervotte Coördinerend directeur secundair onderwijs 015 50 41 50 codiso@sgr5.be
Bart Pepermans Coördinerend directeur basisonderwijs 015 50 41 80 codibao@sgr5.be
Katrien Rodolf Directiesecretaris (hoofd administratie) 015 50 41 52 katrien.rodolf@sgr5.be
Sofie Derez HR-manager 015 50 41 50 sofie.derez@sgr5.be
Walter Geubels Verantwoordelijke schoonmaakservice 015 50 41 50 walter.geubels@sgr5.be
An Nys Algemeen onthaal en administratie 015 50 41 50 an.nys@sgr5.be
Emir Dizdarevic Administratie 015 50 41 50 emir.dizdarevic@sgr5.be
Tinneke Bellekens Personeelsdienst (basisonderwijs en ICT) 015 50 41 53 tinneke.bellekens@sgr5.be
Veerle Houben Personeelsdienst (secundair onderwijs) 015 50 41 57 veerle.houben@sgr5.be
Ingrid Elyn Personeelsdienst (arbeidswetgeving en contractuelen) 015 50 41 54 ingrid.elyn@sgr5.be
Rienske Van Hirtum Hoofd boekhouding 015 50 41 50 rienske.vanhirtum@sgr5.be
Sandra Goyvaerts Boekhouding (algemeen) 015 50 41 50 sandra.goyvaerts@sgr5.be
Karin Van Tuerenhout Boekhouding (algemeen)
015 50 41 50 karin.vantuerenhout@sgr5.be
Tessa Piters Boekhouding (algemeen) 015 50 41 50 tessa.piters@sgr5.be
Katrien Van den Dries Boekhouding (algemeen) 015 50 41 50 katrien.vandendries@sgr5.be
Paul Lemmens Infrastructuurcoördinator (leiding over onderhoudsmensen) 015 50 41 55 paul.lemmens@sgr5.be
Guy Lemmens Infrastructuur, veiligheidsdossiers en energiezorg
Vertrouwenspersoon
015 50 41 55 guy.lemmens@sgr5.be
Ann Van Reusel Infrastructuur, architecte 015 50 41 55 ann.vanreusel@sgr5.be
Geert Van Noten Infrastructuur 015 50 41 55 geert.vannoten@sgr5.be
Marc Van de Velde Coördinator ICT (leiding over team informatici) 0472 43 36 86 marc.vandevelde@sgr5.be
Hans Van der Sloten ICT-Coördinator 0473 93 59 08 hans.vandersloten@sgr5.be
Sam Geyskens ICT-Coördinator 0495 76 68 33 sam.geyskens@sgr5.be
Jeroen Van Breedam ICT-Coördinator 0484 91 16 04 jeroen.vanbreedam@sgr5.be
Johan Ramakers ICT-Coördinator 0477 32 24 44 johan.ramakers@sgr5.be
Peter Boehm ICT-Coördinator 047 936 68 40 peter.boehm@sgr5.be
Jelle Vanden Bosch ICT-Coördinator 0499 31 57 44 jelle.vandenbosch@sgr5.be
Daniël ten Haaf ICT-Coördinator 0479 34 92 61 daniel.tenhaaf@sgr5.be
Steven Van de Leest ICT-Coördinator 0499 12 66 41 steven.vandeleest@sgr5.be
Wim Tuerlinckx ICT-coördinator 0498 85 27 41 wim.tuerlinckx@sgr5.be
Sandra Van Maurik Communicatiecoördinator 015 50 41 50 sandra.vanmaurik@sgr5.be
Steven Hertogs Preventieadviseur 0476 96 48 78 steven.hertogs@g-o.be
Peggy van Espen Woon-werkverkeer/ algemeen onderhoud 015 50 41 83 peggy.vanespen@sgr5.be
Erik Weyts Uitvoering infrastructuur werken 015 50 41 55 sgr5@sgr5.be
Ronny De Schoenmaker Uitvoering infrastructuur werken 015 50 41 55 sgr5@sgr5.be
Thierry Spirlet Schilder 015 50 41 55 sgr5@sgr5.be
Almer Musovic Schilder 015 50 41 55 sgr5@sgr5.be